TERAZ REALIZOWANE
repertuarWarsztaty teatralneTeatr Chrząszcz w trzcinie
<< Marzec 2021 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
PANEL UŻYTKOWNIKA
NEWSLETTER

Zapisz się

zapisz wypisz

NASZE STACJE
INSTYTUCJE
PRASA
MEDIA
UNDERGROUND RAILROAD
INNI PRZEWOŹNICY
SPONSORZY

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Pierwszy etap castingu zakończony
2011-04-21 16:16:36
Powiększ
Pierwszy etap castingu do piosenki Koxx Fighters 4 właśnie dobiegł końca! Do konkursu zgłosiło się w sumie jedenaście kandydatek. Przez ponad tydzień trwały indywidualne przesłuchania.

Dziewczyny oceniała czteroosobowa „komisja” w skład, której weszli: Darek „Erbeka” Chuchrowski (właściciel rabczańskiego studia IND, kompozytor i autor tekstu piosenki „Koxx Fighters 4”), Rafał Chrustek (gitarzysta rabczańskiego zespołu No Line - dawny Driver, autor partii gitary i współautor - wpólnie z „Erbeką” aranżacji piosenki) oraz członkowie Lokomotywy: Łukasz Papierz i Grzegorz Werner. Kandydatki zobowiązane były do samodzielnego przygotowania i wykonania jednego wybranego przez siebie utworu. Wszystkie dziewczyny postawiły sobie wysoko poprzeczkę wybierając trudne „wokalnie” utwory co zostało wysoko przez nas ocenione. Poza tym w studio czekała na nich piosenka – niespodzianka, utwór, który musiały wykonać „z biegu”, bez wcześniejszego przygotowania. Poziom umiejętności wszystkich wokalistek zaskoczył nas bardzo pozytywnie. Teraz już możemy powiedzieć, że mamy zdolne i odważne dziewczyny. To pierwszy tego typu konkurs organizowany przez Lokomotywę ale już widać, że warto angażować się w takie projekty. Ostatecznie zdecydowaliśmy, że do drugiego etapu konkursu przechodzą cztery dziewczyny:

1. Klaudia Kuczaj z Mszany Górnej, uczennica gimnazjum, mająca na swoim koncie spore sukcesy w konkursach wokalnych, wykonała w studio arcytrudną piosenkę z repertuaru Whitney Houston „I wanna dance with somebody who loves my”,

2. Wioletta Bochnak z Sieniawy, uczennica liceum, wokalistka, która próbowała już swych sił biorąc udział w różnych projektach muzyków hip-hopowych, w studio wykonała piosenkę z repertuaru zespołu 4 Non Blondes „What’s goin on”,

3. Martyna Miśkowiec ze Skomielnej Białej, uczennica gimnazjum, wokalistka rockowo-punkowego zespołu Enter To Escape (http://www.myspace.com/entertoescape), w studio wykonała utwór „Drzwi” z repertuaru zespołu O.N.A.

4. Karolina Bzdyk z Witowa, studentka, wokalistka rockowego zespołu The Mymłons (http://www.myspace.com/mymlons), w studio wykonała piosenkę „Promises” z repertuaru zespołu The Cranberries.

Każda z finalistek zobowiązana została do samodzielnego przygotowania refrenu piosenki „Koxx Fighters 4”. Dziewczyny mają sporo swobody na indywidualną interpretację tematu muzycznego skomponowanego przez „Erbekę”. Mogą samodzielnie napisać tekst, wymyśleć wokalizę lub skorzystać z zaproponowanego przez kompozytora tematu. Wyniki finałowego przesłuchania opublikujemy w poniedziałek świąteczny.

Serdecznie dziękujemy wszystkim dziewczynom, które zgłosiły sie do konkursu poświęcając nam swój czas. Mamy nadzieję, że uda nam się spotkać jeszcze nie raz przy okazji podobnych konkursów a może przy realizacji wspólnego projektu muzycznego Lokomotywy. Czas pokaże ale już myślimy jak nie zmarnować tak ogromnego potencjału, który tkwi w tych młodych ludziach. Wszystkim uczestniczkom należy się ogromny szacunek za swoja postawę i pracę jaką wykonały. Oby Wasza pasja nie zgasła nigdy...powodzenia !

Niedługo opublikujemy też zdjęcia z tego etapu.


Dodane przez: lokomotywa, wyświetleń: 2900


Casting dla wokalistek - I etap

Zdjęcia

Dodaj komentarz

« powrót

Copyright © www.lokomotywa.org wizyt 35467 on-line 8