TERAZ REALIZOWANE
repertuarWarsztaty teatralneTeatr Chrząszcz w trzcinie
<< Marzec 2021 >>
PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
PANEL UŻYTKOWNIKA
NEWSLETTER

Zapisz się

zapisz wypisz

NASZE STACJE
INSTYTUCJE
PRASA
MEDIA
UNDERGROUND RAILROAD
INNI PRZEWOŹNICY
SPONSORZY

Strona główna / Aktualności

rozmiar tekstu: A A A
Centrum Wolontariatu w Rabce-Zdrój
2012-02-18 01:46:57
Powiększ
Czy wstydzimy się pracować za darmo? Czy warto angażować się w pracę wolontariacką? Jakie korzyści może ona przynieść Wolontariuszowi?

I czy w ogóle wypada mówić głośno o korzyściach skoro pracujemy bez wynagrodzenia, z własnej woli na rzecz i dla dobra innych?

O tych i wielu innych sprawach związanych z ideą Wolontariatu będzie można już wkrótce  porozmawiać w Centrum Wolontariatu, które powstanie w kinie Śnieżka. Stowarzyszenie Lokomotywa serdecznie zaprasza wszystkie osoby prywatne, instytucje, szkoły, organizacje zainteresowane Wolontariatem do udziału w naszym projekcie utworzenia w Rabce-Zdrój Centrum Wolontariatu, którego działalność docelowo swoim zasięgiem ma objąć cały region Podhala.
Nie ważne ile masz lat, gdzie mieszkasz i czym się zajmujesz na co dzień. Wolontariat łączy wszystkich ludzi otwartych na wspólne działanie dla dobra innych. Dla wielu z Was może to być początek ciekawej przygody, wyjątkowe doświadczenie lub może nawet sposób na życie.  Zapraszamy zarówno osoby chcące aktywnie działać w bieżącej pracy Centrum (jako Liderzy) jak i wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy jako Wolontariusz dla wybranej przez siebie instytucji czy szkoły.                                   

Zadaniem Centrum będzie z jednej strony prowadzenie działalności edukacyjnej  polegającej na upowszechnianiu wiedzy na temat Wolontariatu (w praktyce będą to spotkania z doświadczonymi  Wolontariuszami, szkolenia, dyskusje panelowe, pokazy kina zaangażowanego społecznie itp.) a z drugiej strony tworzenie bazy danych na temat Wolontariuszy z Podhala i zarządzanie zasobami ludzkimi. Dzięki działalności Centrum pojawi się możliwość angażowania Wolontariuszy przez instytucje, szkoły, organizacje do swoich projektów i działań. Wszystkie osoby fizyczne i prawne zainteresowane wzięciem udziału w naszym projekcie prosimy o zgłoszenia mailowe na adres Stowarzyszenia Lokomotywa: lokomotywa.rabka@gmail.com


Dodane przez: lokomotywa, wyświetleń: 2961


Dodaj komentarz

« powrót

Copyright © www.lokomotywa.org wizyt 35376 on-line 5