Strona główna

rozmiar tekstu: A++   A   A--

Warsztaty teatralne w Lubniu

2020-10-05

Teatr Chrząszcz w Trzcinie zaprasza dzieci w wieku szkolnym i młodzież na warsztaty teatralne.Teatr Chrząszcz w Trzcinie zaprasza dzieci w wieku szkolnym i młodzież do zapisów na warsztaty teatralne na rok szkolny 2020/21


Zajęcia ośmielają do wystąpień publicznych, dostarczają wiedzy na temat technik aktorskich dotyczących uczenia się tekstu, zachowywania na scenie, technik improwizacyjnych. Poprawiają dykcję, emisję i koordynację ruchową, ale przede wszystkim dają możliwość realizacji twórczej młodym ludziom zainteresowanym teatrem.
W programie elementy teatru dramatycznego, pantomimy i teatru lalkowego oraz przygotowanie do konkursów recytatorskich, w najstarszej grupie przygotowanie do egzaminów do szkoły teatralnej.
O ile to będzie możliwe spróbujemy pokazać naszych małych aktorów na przeglądach teatralnych, a na pewno całość zakończymy pokazem dla rodziny i znajomych. W międzyczasie uczestnicy mogą liczyć na dobrą zabawę, swobodną atmosferę i bezpłatne wejścia na premiery Teatru Chrząszcz w Trzcinie.

Prowadzenie: Cezary Skrocki
Absolwent Akademii Teatralnej w Warszawie Wydziału Lalkarskiego w Białymstoku, w latach 2000-2013 r. aktor animator w Teatrze Lalek „Rabcio”. Współpracował też z innymi teatrami, m.in. z Krakowską Operą Kameralną, Agencją Teatralną Punkt. Członek Zarządu Stowarzyszenia Lokomotywa organizującego różnorodne wydarzenia kulturalne i ekologiczne w Rabce-Zdroju. Od 2013 r. współtworzy Teatr Chrząszcz w Trzcinie, niezależną, artystyczną inicjatywę skupioną na twórczości dla dzieci.

Zajęcia będą odbywały się w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubniu, w środy, od początku października.

Do wyboru 3 grupy wiekowe:

godz. 16:00 - klasy I-IV SP
godz. 17:15 - klasy V-VIII SP
godz. 18:30 - szkoły średnie i dorośli
Spotkania 4 razy w miesiącu. Koszt: 60 zł/miesiąc

Odpowiedzi i pytania i zapisy: e-mail: teatrchrzaszcz@gmail.com, tel. 696 288 398

REGULAMIN WARSZTATÓW do pobrania na stronie www.teatrchrzaszcz.pl


TERAZ REALIZOWANE   
Teatr Chrząszcz w trzcinie repertuar Warsztaty teatralne Warsztaty_animacji
NASZE STACJE
PRZYJACIELE
Copyright © www.lokomotywa.org wizyt 49453